Teknisk support


   

 

Rebaz Mirza
Sales Manager, Projects
Energi

rebaz.mirza@ensto.com

Mobil: +47 410 79 884

 

 

 

Toan Hoang
Salg og teknisk support
Energi

toan.hoang@ensto.com

Mobil: +47 478 29 144

 

     

Jonny Tangen
Salg og teknisk support
Energi

jonny.tangen@ensto.com

Mobil: +47 901 98 481

 

     

Ole Andreas Nedberg 
Sales Manager, Teknisk support
Energi

ole.andreas.nedberg@ensto.com

Mobil: +47 991 07 993

 

   

Ola Dahlqvist 
Teknisk Support
Verksted og reservedeler

ola.dahlqvist@ensto.com

Mobil: +47 905 90 861

     

Frode Foss
Produktansvarlig kabelutstyr
Energi

frode.foss@ensto.com

Mobil: +47 913 39 473



 

   

Trond Enersen
Produktansvarlig linjeutstyr
Energi

trond.enersen@ensto.com

Mobil: +47 932 50 311

 

   

Freddie Andresen
Salg og teknisk support spesialist
Industri og Installasjon
Ladestasjoner for Elbil

freddie.andresen@ensto.com

Mobil: +47 995 68 936

 

   

Ole Arne Rånnerud 
Teknisk support
Belysning og Installasjon

Ole.raannerud@ensto.com

Mobil: +47 905 90 832