Puuttuuko projektistasi valaisimet? – Soita meille.

 

Ykköstuotteet toimisto-, koulu- ja myymäläkohteisiin

 

Primus -yleisvalaisin

Primus on koulujen ja toimistojen yleisvalaisin, joka muuntuu moneen projektitarpeeseen yllättävän helposti. Primuksen yksinkertainen runkorakenne kätkee sisäänsä mahdollisuuden erittäin laajaan räätälöintiin, niin ohjausratkaisuiden, sähköistyksen kuin asennuksenkin osalta. Primus on koulujen, toimistojen ja yleistilojen moniosaaja, jonka projektiräätälöinti on helppoa ja monipuolista!


Lue lisää, räätälöi oma Primuksesi tai soita meille ja tilaa mallivalaisin!

Primus-koodiavain

PRI12L

Pituus

Optiikka

Ylävalon osuus

Valotehokkuus

Ohjaustavat

Värilämpötila ja värintoisto

 

Formi -myymälävalaisin

Formi on myymäläoptimoitu valaisin, jossa on erinomaiset valotekniset ominaisuudet. Formi on myös nopea ja helppo asentaa johtuen uudesta innovatiivisesta asennusratkaisusta ja kevyestä runkorakenteesta. Formi on tyylikkään yksinkertainen, mutta monipuolinen valaisin, joka voidaan räätälöidä kohteen erikoispiirteiden mukaisesti.


Soita meille ja tilaa mallivalaisin!

Laadukkaat ja edulliset valaisimet toimisto-, koulu- tai myymäläprojektiin – me hoidamme. Vaikka heti.

Etelä-Suomi

Jari-Topra-16-9.jpg

Jari Topra

Aluepäällikkö, Etelä-Suomi

040 841 1425

jari.topra@ensto.com

Etelä-Suomi

Tommi-Englund-16-9.jpg

Tommi Englund

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

045 7733 3344

tommi.englund@ensto.com

Länsi-Suomi

Aki-Saine-16-9.jpg

Aki Saine

Aluemyyntipäällikkö, Länsi-Suomi

040 554 5454

aki.saine@ensto.com

Länsi-Suomi

Juho-Kuusijarvi-16-9.jpg

Juho Kuusijärvi

Aluemyyntipäällikkö, Länsi-Suomi

040 526 3193

juho.kuusijarvi@ensto.com

Pohjois-Suomi

Olli-Fredrikson-16-9.jpg

Olli Fredriksson

Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi

040 120 4111

olli.fredriksson@ensto.com

Itä-Suomi

timo_karhu-16-9.jpg

Timo Karhu

Aluepäällikkö, Itä-Suomi

050 599 9006

timo.karhu@ensto.com